| alexandraa_5734 a întrebat:

Hei. Cine stie cum as putea sa pun cateva kilograme in plus intr-un mod sanatos?batting eyelashes si sa ma inalt putin sunt cam micuta, niste exercitii ceva? puppy dog eyes. multumeesc.;*

2 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Eu zic ca sa te ingrasi sa manancihee hee ...si ca sa te innalti joaca basket.

| Hannibal_8732 a răspuns:

Handbal sau baschet pentru a te inalta.sau daca nu vrei sa iesi sari coarda in fiecare zi. si in general daca faci sport vine si pofta de mancare.