| BeHappyAndSmile a întrebat:

Hei! Daca un tricou alb este dat cu oja se mai poate curata la spalat sau va ramane patat?

Răspuns Câştigător
| PATYlovePATRY a răspuns:

Buna!
nu se duce la spalat si nu da cu acetona pentru ca intinde si se vede urat dar daca esti creativa poti face model si va arata vestial de exemplu un fluture ca este cel mai usor. FUNDITA TE ROG

7 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Nu se duce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se duce, cu foarfeca. Si eu mi-am patat cu oja o camasa si acolo a ramas pata laughing.

| georgeta27 a răspuns:

Tamponeaza locul respectiv cu acetona

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna!
Te poți uita pe următorul site, la al doilea articol : http://www.ziare.com/articole/eliminare+pete
Sper ca ți-am fost de ajutor!
Pa, pa!

| Adorsafiucopil a răspuns:

Freaca locul patat de oja cu putina acetona, apoi cu apa calda si dero. Lasa sa se usuce si daca mai e nevoie, repeta procedeul pana iese pata de tot

| Alexandra200310 a răspuns:

Va ramane patat!

| Beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu se mai duce, mi-am patat si eu o multime de haine cu pja si nu se duce... funda?