| lafamiliaa a întrebat:

Salut m-am patat un tricou cu ulei de gatit, tricoul este gri si se cunoaste foarte mult (l-am spalat odata si nu a iesit pata) si as vrea sa-mi spuneti o modalitate sa o indepartez. happy

Răspuns Câştigător
| Ma username a răspuns:

Da cu apa si detergent de vase. va iesi fara probleme

8 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Hmm, cam greu de scos grasimea. Incearca cu Vanish Roz si daca e bumbac de calitate, spala-l la 60grade daca nu e asa grozav calitativ, spala-l la 40 grade cu un program mai lung.

| BOGDAN a răspuns:

Salut! nu ai auzit de vanish (venis) big grin //

| Xonia a răspuns:

Vanishhappy

| eu_6788 a răspuns:

Eu am patit ceva asemanator numai ca era rochia cu care trebuia sa merg la banchet pata a iesit cu un sprei pentru indepartarea petelor numit ECODOO il poti cumpara din magazin sau poti face o comanda pentru al achizitiona de pe net.
SUCCES

| lafamiliaa explică:

Ma username chiar asta am facut happy sper sa mearga

| mcostin a răspuns:

Dai foc la tricou si sigur iese pata happy

| TNUV a răspuns:

Incearca cu clor gri:AA

| TNUV a răspuns:

Pune-l in ulei pe tot si isi va capata o culoare, nu mai trebuie sa te chinui cu vanish si alte produse costisitoare, intelgient, nu?