| PTROApetition a întrebat:

Hei happy! De ceva timp imi doresc un tatuaj, dar mama bineinteles nu ma lasa. Vreau unul in genul pe care il are Rihanna pe spate, sus : ploaia de stelute. Cand eram mica am avut un set, pe care l-am primit de la matusa mea, cu niste modele de "tatuaje", erau din hartie si unde era tatuajul era spatiu gol, pe care le lipeai pe piele si apoi cu un fel de pix suflai si iesea cerneala, iar tatuajele ieseau destul de bine, desi tineau cateva zile. Nu stiti unde pot gasi asa ceva sau cum sa realizez tatuaje gen acelea care se lipesc? Multumesc pentru. idei. :*

2 răspunsuri:
| Fizy93 a răspuns:

Iti recomand sa nu iti faci tatuaj, ce o sa faci cu el cand o sa fii mai in varsta? Totusi si mie imi plac, mi-s face de alea care tin vreo 2 ani. Nu stiu unde se fac dar sunt si foarte scumpewinking

| andreirun a răspuns:

Salut, am 16 ani si am 2 tatuaje de 1 an, respectiv 6 luni. Tin sa te anunt ca tatuajele dor doar in zolele osoase sau unde sunt ligamente. Sfatul meu este sa ti-l faci undeva unde sa nu fie la vedere. Bafta