| Awam9abla a întrebat:

Hei! Eu sunt şatenă şi aş vrea să folosesc un şampon cu reflexii, însă am găsit doar pentru părul blond. Dacă îl folosesc are vreun efect? Sau ce aş putea folosi? Mi-ar plăcea reflexii roz, violet sau multe altele. E drăguț şi discret dar e mai greu la părul şaten... Vreo sugestie?

1 răspuns:
| Mariaberaru13 a răspuns:

Ai putea sa- l dolosesti doar daca are o pigmentatie foarte mare si eu am parul saten si e foarte greu cu vopsitul daca nu va merge cu acel colorant, trebuie sa iti decolorezi parul si dupa sa te vopsesti e cam greu acasa dar altfel ar trebui sa mergi la un salon asta tu o decizi?