| CarmiinaAlexandra a întrebat:

Hei fetelor.Deci jur ca in ultimul timp numai stiu cu ce sa ma imbrac la scoalastraight face acum ca e cald. aveti ceva idei si daca puteti niste site uri cu outfituri o pentru clasa 7? nu prostii cu barbie sau chestii.Si fara fuste/rochii.Nu le suport. Multumesc.Dau funda

Răspuns Câştigător
| ComanAndreeaIulia a răspuns:

Pai poti sa iti iei de bluze cu bretele de la h&m si bluze cu imprimeuri colorate.In plus pe internet sunt o gramada de videouri unde iti arata cum sa iti reciclezi vechile tricouri pentru vara