| HinataYuno a întrebat:

Hei. FUNDA. Daca incep sa alerg 3-4-5 km cu folie pe burtica si desigur celulita(pe langa masaj cu crema anticelulitica si dieta) ma va ajuta? Ce exerciti sa mai fac in plus?

Răspuns Câştigător
| Emanuel_Sirbu_1990 a răspuns:

Faza cu ciolofan pe burta e total o prostie deoarece tu opresti pielea sa respire si ai sa iti faci mult mai rau. Daca alergi 5 km pe zi crede-ma ca si fara folie dai jos celulita. Iar daca vrei sa dai jos repede cauta Insaine Workout si o sa te ajute foarte mult acele programe mai ales daca ai conditie fizica.

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Alergatul este fff bun. mai fa pilates si tabata http://fucsia.ro/exercitii-pentru-celulita-vrei-sa-scapi-de-celulita/

| 50cent50 a răspuns:

Daca vrei sa o dai jos cat de cat repede am o metoda nasoala, ciudata dar la mine a mers in 2-3 luni. Iei o geaca groasa pe tine te bagi in solar(daca nu ai tu poate are un vecin) si incepi sa sari + abdomene seara si sa bei apa multa. in 2-3 luni se va vedea o mica diferenta. Daca esti mai plinuta o sa ti ia mai mult. Poti de asemenea sa bei multa apa pe zi si sa alergi!