| WolfYTB a întrebat:

Pot sa ma vopsesc cu albastru de metin+violet de getiana(ca sa fie mai puternica culoarea)fara sa-mi decolorez parul?(Am parul negru)
Si pasii pe care trebuie sa ii urmez
Dau funda la sfatulcare functioneaza

12 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ar fi pacat sa iti strici culoarea naturala cu albastru de metil, sau alte prostioare

| WolfYTB explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Varfurile oricum am o prietena si ii s-a dus dupa vreo 3-4 spalari

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru WolfYTB):

Cateva suvite consider ca te-ar prinde; ceva blond, aproape alb. succes

| WolfYTB explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eu as vrea cu albastru de metilen

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru WolfYTB):

Este alegerea ta si asta trebuie sa fie pe locul 1; restul sunt doar sugestii

| WolfYTB explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Stiu.Dar pasi nimic?
Am zis sa-mi dea pasii cineva si toata lumea zice ca nu ar trebui ca cineva ca ma ajute etc

| 1231242 a răspuns:

Probabil ca sunt orb, dar se vede in poza ta ca esti bruneta, de ce ai vrea sa iti vopsesti parul la 13-14 ani?!
Am citit pe net un studiu care spune ca daca iti vopsesti parul foarte des, mai ales cand esti tanar, vei albi mai repede.

| WolfYTB explică (pentru 1231242):

1.Am 11 hehe!
2.Doar acum vreau pentru ca vreau sa incerc lucruri noi. Oricum acum sau mai tarziu tot ma voi vopsi asa ca mai bine sa stiu cum sa o fac

| 1231242 a răspuns (pentru WolfYTB):

Dar mama ta, nu vrea sa te ajute?

| WolfYTB explică (pentru 1231242):

Ma va ajuta dar nu stie cum.Cand aflam pasii clar o sa ma ajute ca nu vrea sa murdaresc toata casa cum fac mereu cand incerc ceva cu culori care pateaza

| 1231242 a răspuns (pentru WolfYTB):

Http://www.ele.ro/......sta--11369 Incearca asta.

| WolfYTB explică (pentru 1231242):

Mersi o sa ma uit chiar acum