| LavricAlexandra a întrebat:

Maine ma duc la mall si nu stiu ce rochie sa imi iau:
roz, mov, albastra, alba sau pe toate?

Răspuns Câştigător
| Adriannae a răspuns:

Verde

4 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Eu as alege albastra

| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Gandeste`te ce culoare te reprezinta si iti placelove struck
Si la fel cum a spus @dmm depinde si de culoarea paruluihappy
Eu una as alege`o pe cea mov, daca tu tii cont si de parerile asteahappy
Succes in alegerea rochiei perfecte!:*

| dmm a răspuns:

Dte tu nu te poti hotara? eu zic ca daca ai parul blond sa-ti iei albastra, daca ai parul negru ia-ti alba sau roz si daca ai parul saten ia-ti mov. sper ca te-am ajutam.noroc la alegere papa.plzz dai funda?

| bogdy07 a răspuns:

Mov