| Adela_Anca_1997 a întrebat:

Hei T.p.U. Mi-am cumparat o rochita crem si problema mea e ca nu stiu ce cloare de pantofi si plic sa imi iau. Eu as vrea un albastru deschis, dar nu stiu. Spune-ti niste culori, va rog. Urgeent,

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Crem este o culoare calda, eu as merge fie pe rosu, portocaliu, galben (mai cald), fuchsia, verde, alb, negru. Poti opta pentru pantofi portocali si un plic galben sau invers. Sau pantofi crem/negri si un plic colorat. Merge si auriul. Poti lua pantofi negri si un plic auriu. De asemenea merge si maro. Poti opta pentru o multime de printuri. Poti lua niste pantofi negri cu un plic animal print. Sau printuri florale. Sunt foarte multe optiuni. Incearca sa mergi prin magazine si vezi ce iti place. Insa evita culorile tipatoare si culorile reci precum albastru, mov, roz pal. Culorile din care practic nu poti face crem sau in compozitia carora nu intra culoarea crem.

| Adela_Anca_1997 explică (pentru OoBunnyoO):

Https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/......5682_n.jpg rochita este asta, spune-i acum ce culori merg

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Adela_Anca_1997):

Rosu, corai, portocaliu, galben (cald), negru alb. Vad ca florile dau spre argintiu putin, deci lua un plic argintiu sau pantofi argintii. Dar daca optezi pentru argintiu pastreaza numai o piesa in argintiu si cealalta piesa fie o iei alba, fie crem sau roz pal.

| InfinityLove2000 a răspuns:

Pentru pantofi si pentru plic ti-as recomanda o culoare inchisa.Eu cred ca albastru inchis ar fi cea mai buna alegere.