| anonim_4396 a întrebat:

Hei
Știu că e o întrebare stupidă,dar știți câteva medote naturale prin care as putea să-mi "astup" niște cicatrici atrofie (cu aspect de gaură). Fara fond de ten sau alte tâmpenii. Vreau ceva cu care îmi pot ascunde sau astupa acele gauri, ceva care îl pot face eu. Va rog fara miștouri și știu că e o întrebare stupidă!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar nu exista metode sau tratamente naturiste sa acopere ciupiturile in piele.
Alea se pot rezolva numai printr-o operatie estetica.

| Frank51 a răspuns:

Eu nu cred ca exista ceva care sa te ajute. Du-te la medic si vezi ce iti recomanda.

| ngllllll a răspuns:

Sunt tot felul de creme care elimina cicateicile. Mergi la farmacie buna, la un dermatolog. O sa iti recomande ceva, in functie de natura cicatricilor.