| BruneTTe a întrebat:

A folosit careva Derminax (pentru acnee)?
Eu le folosesc de 2 saptamani si vad ca de 2 zile au aparut si mai multe cosuri (stiu ca e normal, multa lume s-a mai plans de asta..doar scoate toxinele... si de aici si cosurile). Intrebarea mea e urmatoarea: cat dureaza episodul asta de acnee inrautatita? Sunt multe cosulete mici, nu sunt mari, dar normal ca ma intereseaza sa scap cat mai repede de ele.
Sa nu-mi spuneti sa ma duc la dermatolog ca am fost la vreo 5 deja, ca sa nu mai spun ca am luat si 5 luni Roaccutane si tot degeaba. Multumesc!

1 răspuns:
| bombarara a răspuns:

Mie mi-a trecut cu brevoxyl si apa termala.