| Andreeea7 a întrebat:

Hei TPU am o întrebare
Exercițiile de marire a fundului dau rezultate? (Nu cele la sala, cele acasa fără haltere etc)vreau sa Răspunde persoanele care au încercat!
și ce înseamnă "a tonifia"? Ex: fund tonifiat. Ps am căutat mai întâi pe net și nu am găsit
Funda!

2 răspunsuri:
| Darcs a răspuns:

Buna. Incearca genuflexiunile sunt foarte bune si dau rezultate, spun din propria experienta. Totodata, incearca si fandarile, din nou eficiente. Incepe cu serii scurte, apoi poti sa cresti intensitatea exercitiilor. Iti vei tonifia si fundul si coapsele. Tonifierea inseamna ca muschii fundului, de exemplu, vor fi mai vizibili si vei arata mult mai bine. A fi tonifiat inseamna a avea musculatura mai definita si grasime mult mai putina. Succes

| Andreeea7 explică (pentru Darcs):

Mersi! Dar de "crescut" dau asta înseamnă laughing