| frumusihk99 a întrebat:

Am o mare problema si sper ca si de data asta ma veti ajuta..PROBLEME CU PARUL!
Am un par ...complicat (cred ca e cuvantul potrivit).Imi cade in exces, ma refer ca daca ma piepten imi cad zeci de fire si mi se incurca ingrozitor...Nici nu stiu ce fel de par am caci nu stiu sa le deosebesc! Gras, uscat..habar n-am! Stiu doar ca este rar si mi se ingrasa repede(cam in 2 zile dupa spalare).CE sampon f bun imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Sampon cu keratina.

| TeoReo a răspuns:

Si eu am tot aceasta problema.Mie mi se ingrasa parul in functie de anotimp(chiar nu stiu cum), la mine toate samponurile au acelasi rezultat.

| alex3065 a răspuns:

Si am fost exact in situatia ta.Imi cadea foarte mult par si se ingrasa repede.Am folosit samponul impotriva caderii parului cu extract de lupin alb, de la Yves Rocher.A fost bun o perioada, nu imi mai cadea parul, dar apoi am inceput sa fac matreata.Asa ca acum folosesc Head&Shoulders si nu am nici o problema, momentan.Pentru parul gras iti recomand samponul cu extract de aloe vera de la Garnier, pentru mine a functionat destul de bine.