| Diana_2332 a întrebat:

am si eu o problema am 1, 57 si 55-56 de kg vreau sa alerg pentru a mai scapa de cateva kg dar nu am cum stau la bloc si in zona in care stau toata ziua si noaptea stau multi prieteni copii si pe tot traseul pe care mi l`am pus eu in minte sunt peste tot copii si oameni si etc...si mi`e jena sa alerg pentru ca stiu ca ma vad.Incerc sa alerg seara dar si seara sunt multi afarastraight facechiar vreau sa scap de kg in plus si + ca este si sanatos... ce sa fac?sadintr-un timp ma trezeam dimineata la 6 si ieseam afara si alergam dar m`au vazut 2 pr care mergeau la munca si acum rad de minestraight face sad

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Acum vine intrebarea.alea sunt prietene? Sincer asa fac si eu si nu-mi pasa, din moment ce e sanatos, relaxant si gratis n-au de ce sa rada xD

4 răspunsuri:
| psiHopixia a răspuns:

Well.du'te la sala! Acolo gasesti tot ce vrei, eu asa fac!hee hee Plus dieta.

| мαddยtรรα a răspuns:

Lolstraight face... alearga in padure... daca ai vreuna p acolo. prin preajma:d

| Lore1000 a răspuns:

Poti sa te duci o data pe saptamana la sala la IDM

| petre_8570 a răspuns:

Fa 30 abdomene si 20 de flotari dimineata si searawinking