| cxwatercolour a întrebat:

Aveti idee in ce magazin pot gasi coronite din-acelea din flori puppy dog eyes? Merci! ^^

7 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

Pompe funebre?! tongue glumesc. se mai fac coronite la elevi din gimnaziale? hmm. intreaba la florarie happy

| cxwatercolour explică (pentru vangaelis):

Nu am nevoie pentru la scoala big grin Am nevoie pentru o sedinta foto. Si imi trebuie din flori artificiale.

| 8mariastar a răspuns:

Da poti gasi la florarie o comanzi

| CllaraCllary a răspuns:

Laa orice florarie din orasul tau.
Trebuie sa ii zici floraresei ce vrei si a doua zi vi si ti-o da.
Din crizanteme:35 lei
Trandafiri:50 lei
Garaoafe:30 lei
Asa costa la mine in oras.

| elena999 a răspuns:

Eu stiu ca in orice florarie.Trebuie doar sa-i ceri vanzatorului sa-ti faca una si el iti va spune sa vii a doua zi sa-l iai. Daca le are deja facute, atunci le cumperi direct.

| McQuiz a răspuns:

Incearca la librarie. Nu stiu, e doar o parere happy.