| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, care este diferența dintre un cercel cu gaura si unul fără gaura? Il poti pierde pe acela fără gaura daca este cu megnet/clips?

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Dacă nu este pus bine îți dai seama ca îl poți pierde, oricum mai bine unu cu magnet decât să-ți găurești urechile. Chiar dacă cel mai bine ar fi de evitat ambele, mai ales ca la un băiat îl prinde urât rău cu cercel în ureche. În fine, este alegerea ta happy.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se pierde ala fara gaura. E mai usor de tinut asa pentru ca nu faci gaura in piele

| JicaContra a răspuns:

Daca faci numai o gaura mica si subtire cat un ac, atunci eu personal iti recomand SINCER unul cu gaura

vad ca ai dat funda cuiva care iti recomanda "sa nu iti gauresti urechile" DAR, alea fara gaura fac presiune pe piele, BLOCHEAZA CIRCULATIA si POT DUCE LA NECROZARE, in plus SUNT SI DUREROASE... CONTINUU (spre deosebire de gaura care doare doar odata) si se pot pierde

iar, daca nu pui cercel, gaura e foarte greu de observat

daca as avea vreun fetis cu cercel, mi-as da gaura

Răspuns utilizator avertizat
| Dalmore a răspuns:

Acelea fără gaură pe lângă faptul că nu stau cum trebuie în ureche și se clatină, majoritatea mai arată și ieftine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gaura trebuie să-ți faci o gaură în piele, alea nu prea cad decât dacă nu sunt prinse bine.
Ala fara gaura îl poți prinde cu magnet, și nu iti mai face gaura

| MaryMaria333 a răspuns:

Daca nu e prins bine, poate chiar si unul cu gaura sa pice.