| ramo25 a întrebat:

Ce spuma sau fixativ as putea sa folosesc ca sa-mi stea parul drept?puppy dog eyes Nu il am cret dar la varfuri sta aiurea...Seara cand il usuc folosesc peria rotunda si sta super. Dar dimineata: dezastruI don't want to see Va rog ceva sfaturibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Geoops a răspuns:

Fixativ de la GARNIER FRUCTIS, tubul este verde şi nu costă mai mult de 10 lei sau alt fixativ foarte foarte rezistent este fixativul TAFT. Eu nu prea folosesc fixativ insa asta e bun. O alta metoda mai buna si mai putin costisitoare ar fi urmatoarea : cand iti aranjezi parut pune cateva linguri de zahat intr-un pahar cu apa si uda-ti parul cu apa aceea. Sta mai bine decat cu fixativ si este si mai sanatos.
Sa stii ca spuma nu e buna de nimic, orice firma ar fi, nu te ajuta deloc!
Eu folosesc insa foarte mult Ceara de par! sunt bune cam toate firmele si rezista mult.
Iti recomand ceara de par deoarece aceasta este foarte buna pentru varfuri in special, nu uita ca ea se aplica pe parul putin umed!
O ceara buna de par este ceara : TAFT. ( am incercat'o si am dat pe ea 14 lei, dar preturile difera)
Sper ca ti'am fost de folos. Pupici si multa bafta!

2 răspunsuri:
| Deyaaa18 a răspuns:

Spuma sau fixativ de la Nivea.happy

| Gabby1998 a răspuns:

Poi ai putea folosi: "Haire X" eu folosesc mereu j asigur ca e foarte bunwinking Poti da comanda d la ORIFLAME sa il poti cump. d la magazin si eu am parul drept si e ffffff bun acest fixativwinking