| Sabina3759 a întrebat:

Hei, TPU!
Cei/Cele care aveti septum in nas, vreau si eu sa stiu dupa cat timp v-a trecut durerea, deoarece eu am septumul acesta de mai mult de 3 luni si inca ma doare, nu este infectat sau ceva, este o durere suportabila si vreau sa stiu daca exista sanse ca aceasta durere sa nu dispara pana nu las gaura sa se astupe.
Btw, dau funda.

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

De ce nu iti bagi tu direct un inel mare de controlat taurii?
https://pbs.twimg.com/media/BqDzApHCIAMauLA.jpg

| Sabina3759 explică (pentru JicaContra):

Wow!
Meriti o medalie pentru acest raspuns care este intr-adevar folositor!
Nu stiu ce m-as fi facut fara tine!?

| JicaContra a răspuns (pentru Sabina3759):

E singurul raspuns pe care l-ai primit tongue
cand vad pe cineva cu un inel in nas, la tauri ma gandesc tongue~~~~