| DenisCrisan a întrebat:

Hei TPU, cum fac sa imi stea parul asa? SUNT BAIAT. adica cum sa il aranjez sa imi stea asa

https://www.facebook.com/....../photo.php Funda pentru cel care imi zice pasii

Răspuns Câştigător
| GabriiiiiElla a răspuns:

Buna! Ai nevoie de un fixativ, un pieptane cu multi dinti( din acela cu care se tapeaza parul) si de par putin mai lung.
1. Ridici parul cu ajutorul unui pieptan
2. Dupa ce ai ridicat parul, dupa pieptanarea ficarei suvite care trece prin pieptan il fixezi cu fixativ, imediat dupa ce ai luat pieptanul pentru a-l face sa arate ca in poza.

| DenisCrisan explică (pentru GabriiiiiElla):

Mersi mult de raspuns!

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Ai nevoie de fixativ!

| gazza01 a răspuns:

Trebuie sa ai parul putin mai lung, pieptana'l si dupa rudica'l in sus cu placa, eventual si da'l cu gel, intr'o parte. Intzelegi?

| GabriiiiiElla a răspuns:

Ai reusit?happy

| DenisCrisan explică (pentru GabriiiiiElla):

Azi incerc. ieri am fost cam ocupat. n-am avut timp de frizura.