| AncutsaAlexutsa a întrebat:

Hei TPU big grin >Bunaaabig grin<

As vrea si eu un remediu natural pentru cresterea parului big grin Unul sa il pot face in casa :*

Multumesc anticipat :X

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Câteva ponturi pentru un păr lung și sănătos : trebuie să ai o alimentație sănătoasă , bogată în vitamine și Ca (calciu) , să-ți tunzi vârfurile inestetice o dată la două luni , și să îți aplici o mască pentru creșterea părului în fiecare săptămână.
O poți face acasă , din : ulei de ricin , ulei de măsline, gălbenuș de ou, vitamina A și E (fiole) și ulei de migdale (pentru un aspect sănătos și mătăsos).
Baftă!

1 răspuns: