| Andiiiiiii a întrebat:

Vreo metoda sa mi fac parul sa stea cum vreau eu? In fiecare dimineata ma trezesc cu el in sus, trebuie sa l spal ca sa l pot aranja.
>FUNDA:*big grin

1 răspuns:
| diwa a răspuns:

Cumpara-ti un balsam de par leave-in, ca sa nu mai fi nevoita sa-l speli in fiecare dimineata, il poti aranja cum vrei cu aceste balsamuri. Si daca nu e suficient, poti folosi pe langa balsam fixativ sau spuma, dar alege produse care sa nu ingrase sau sa incarce parul