| monicaa32 a întrebat:

Hei TPU.maine ma pesez, dar nu prea stiu cum.stiu ca pare ciudat. big grin am ochii maaari si fata ovala. stie cineva cum as putea sa ma pensez?big grin dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cella a răspuns:

Daca vrei sa faci asta singura uite cateva informati folositoare http://living-or-not.blogspot.com/2009/05/sprancene-fara-cusur.html

daca nu esti sig ca poti face asta de una singura te poti duce la o cosmeticiana:X

Cius.;)) mandrestete cu noile tale sprancene:X

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă ai merge la salon să-ți dea o formă, ce are?
Nu este scump, maxim 10 ron. După ce ai forma dată, te poți pensa singură respectând sprânceana corectată.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Mai bine te duci la un salon de cosmetică, şi cea care te va pensa îţi va da o formă sprâncenelor potrivită feţei tale.

Baftă!

| SabinaRsT a răspuns:

Pentru prima oara ar fi cel mai bine sa mergi la un salon de infrumusetare, sa iti dea o forma frumoasa. apoi te poti pensa singura. Sper ca ti-am fost de ajutor.