| minnie20 a întrebat:

Mi s-a rupt unghia din carne.Cum sa fac sa creasca mai repede?

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. las-o sa creasca linistita si eventulal poti aplica un lac pentru intarire sau crestere. dupa ceva timp o sa arate la fel, cand o sa iti creasca.

| AdrianaLacan a răspuns:

Eu ma dau cu usturoi pentru a creste mai repede, cu bicarbonat de sodiu pentru luciu si cu lamaie pentru ca sa nu se exfolieze si sa fie puternica happy

| alinusca135241 a răspuns:

Daca ai rupta nu se poate fi grabit procesul dar poti pune peste ea un crem pentru rani si sal bandajezi.dar unghiile cresc mia repede cind se afla in apa? funda?