| BogdanPapuc a întrebat:

Hei TPU:stiti cumva daca pastilele de slabit weight lost sunt eficiente si daca sunt periculoase mai ales pentru mine ca am 15 ani plssss (funda )?

4 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Decat sa bagi in tine toate porcariile de la varsta de 15 ani care pe deasupra nici nu functioneaza, de ce nu incerci sa slabesti prin sport si un regim sanatos?

| BogdanPapuc explică (pentru Marijuana):

Poi am incercat dar nu au efect sad

| Marijuana a răspuns (pentru BogdanPapuc):

Nu te gandi ca mananci 2 zile sanatos si faci sport si o sa slabesti ca prin minune 15 kg. Toate astea se intampla treptat... Trebuie sa ai rabdare si o sa fie totul bine.

| miamia1 a răspuns:

Pastilele astea deregleaza tot in tine si te ingrasi triplu cand nu le mai iei. Fa sport si nu mai manca toate prostiile si o sa vezi ca o sa fie bine. Iti recomand un program de. sport dupa care sigur slabesti, daca nu te indopi:p...
Oricum, sa nu cumva sa iei pastile de slabit ca sunt foarte periculoase.