| mmimmi a întrebat:

URGENT! Mi-am pus parul pe bigudiuri si l-am desfacut dar am uitat sa imi iau fixativ si am nevoie rapida de un inlocuitor, P.S.Sa ajung la magazin imi ia foarte mult timp.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Hey! mai bine este cu fixativul decat cu altceva dar....mai exista si alte moduri care iti tin buclele cum ar fi spuma.Se aplica pe parul ud dupa care se aplica bigudiurile dar iti spun ca nu ajuta mai bine decat fixativul si ar fi bine sa iti cumperi fixativ.

| tp a răspuns:

Apa cu zahar, pui parul pe bigudiuri din nou si il usuci cu feohn