| Yulya1515 a întrebat:

Hei! Trebuie sa facem un album foto la scoala si putem sta in orice pozitii vrem! Mai dati-mi si mie cateva idei de pozitii! Funda la cele mai buna! big grin

Răspuns Câştigător
| AlexandraMuresan a răspuns:

Pai, ai putea sta cu picioarele incrucisate si stand ganditoare pe o banca. Mai poti sta sprijinita de un gard zambind. Sper ca ti-am fost de ajutor. :-)

3 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

69!

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Esti fata dar nu conteaza...
Eu, in locul tau as lua un scaun si m-as aseza pe el exact asa cum fac acasa, cu picioarele incrucisate. Daca esti mai indrazaneata te poti aseza si cu picioarele numai ca sa arati ca tot ce vrei cu faci la scoala laughing. Daca iti place ideea de unitate, incercati sa va tineti de mana si sa faceti un fel de cerc sau nu stiu ce altceva. Daca vi se da voie, faceti pozele in sala de sport unde sunt toate saltelele alea si chestiile alea pe care sari(capra sau dulap, nu mai stiu cum se numesc). Unii dintre voi pot sta agatati pe chestiile alea de lemn lipite de perete. Daca puteti face pozele afara, atunci distrati-va. Succes!

| Mustache a răspuns:

Poti sa vorbesti cu cativa colegi sa faceti niste umbre din corpurile voastre...dar va trebuie un reflector si un ecran alb in spatebig grin