| MxR a întrebat:

Hei love struck cum va faceti parul la scoala?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
De obicei port coada spic, coc sau il las desfacut si ii pun o bentita si cum eu am parul natural ondulat arata foarte bine.

| BiuL a răspuns:

Uite aici niste idei de coafuri usor de realizat potrivite pentru scoala https://therhythmofheels.wordpress.com/......an-scolar/

| Kasia a răspuns:

De obicei mi-l ondulez...cateodata mi-l prind in coc sus si uneori cand ma imbrac cu tente masculine mil prind intr-un coc la ceafa cu o carare pe o parte.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il piaptan cu capul in jos si asta-i tot.
Daca te ajuta cu ceva, se poarta impletiturile.

| MxR explică (pentru anonim_4396):

Ce impletituri se poarta? ceva mai noi

| anonim_4396 a răspuns (pentru MxR):

Așa, în jurul capului...
Caută pe google împletituri la modă 2012, găsești imagini.
Dar se poartă împletiturile în general, nu există „mai noi", că nu s-au inventat de curând laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept.

| Adelina004 a răspuns:

Iti zic eu ce fel de impletituri se poarta.Se poarta cea tip coronita care se face in fata si se lasa parul lasat pe spate, sau cea impletita in 4.Sunt superbe amandoua.Sau il mai poti prinde in coada (aici ai si ajantajul ca iti creste repede parul)Sper ca te-am ajutat. Fundita?batting eyelashes