| Ramona_6895 a întrebat:

Heii! Am fost saptamana trecuta sa ma tund si aveam parul inspicat si era aproape pana la mijlocul spatelui si acum il am putin peste umeri. Si i-am spus frizeritei sa-mi tunda doar varfurile si ea mi-a filat parul. Si eu am parul ondulat si nu-mi sta bine cu parul filat pentru ca imi face capul mare. As putea sa ma tund peste 2 saptamani bob lung? Sau ce sa fac sa nu mai am parul filat pentru ca nu-mi sta bine?

7 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Parerea mea este sa ti-l incretesti incontinuu cu o placa de par ceva - asta pana isi revine din filat (nu ma pricep, sunt baiat, isi mai revine nu?). Eu ador fetele cu parul lung si cret. Si cred ca ti-ar sta foarte bine si tie. happy

| ELY0 a răspuns:

Eu stiam k "bob " este tuns scurt da nu am mai auzit pana acum de "bob lung "
Baie pe cap cu mult samphon se scapa de filat. Si daca te tunzi si un vrei sa iti fileze parul ii spui.

| Afdsa a răspuns (pentru ELY0):

Există şi tunsoarea " bob " şi tunsoarea " bob lung ". http://eu-sufarstar.blogspot.com/2010/11/tunsori-bob-lung.html

| ELY0 a răspuns (pentru Afdsa):

Super :X acum am aflat. eu sunt creataa rauu... si nu prea pot sa ma tund mai in nici un fel sunt cam Alexia Talavius. si nici breton nu pot sa am ce il adorr:X

Răspuns utilizator avertizat