| Xoxoo a întrebat:

Heii! Am mai scris o data intrebarea aceasta dar nu am primit niciun raspuns. Deci am parul peste umeri si este ondulat. Am fost sa ma tund acum 2 saptamani si i-am zis frizeritei sa imi tunda doar varfurile si ea mi-a filat parul. Si nu imi place cum imi sta. As putea sa ma tund drept?

Răspuns Câştigător
| Ionela_Ratea_1988 a răspuns:

Daca esti tunsa in scari nu vei putea sa te tunzi drept. Trebuie sa astepti sa mai creasca. Pana cand prima treapta va fi cat de lung iti doresti sa ramana drept parul.

2 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Drept cu parul ondulat nu prea cred.
eu zic sa il tunzi 'uniform' sa nu aiba o forma anume. Sa fie o suvita mai sus una mai jos, ar fi frumos.

| Xoxoo explică (pentru TreiSurori):

Pai acum sunt tunsa in trepte filat si peste umeri. Si eu vreau sa ma tund drept. Am si placa de par. Si vroiam sa stiu daca sunt tunsa in trepte pot sa ma tund drept.