| Xoxoo a întrebat:

Heii! Am parul peste umeri si este ondulat. Am fost sa ma tund acum 2 saptamani si i-am zis frizeritei sa imi tunda doar varfurile si ea mi-a filat parul. Si nu imi place cum imi sta. As putea sa ma tund drept?

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Parerea mea este sa lasi sa mai creasca putin parul si daca e filat o sati stea aiurea daca ti-l faci drept plus ca iti va lua mult din lungimea parului ca parul sa nu mai aiba textura de filat