| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema destul de grava! Am 15 ani si o inaltime de 1, 58 ce as putea sa fac ca sa ma inalt si eu putin mai repede? Va rog niste solutii?! Funda! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Zeekon a răspuns:

Ai rabdare, am un coleg de clasa care la 17 ani jumatate s-a inaltat brusc si foarte mult.

3 răspunsuri:
| ProAdvice a răspuns:

Alex, debea ai inceput sa te dezvolti, pana la 24 de ani tot ai sa cresti. Daca vrei sa te inalti mai repede recomandat sa eviti sporturile ce forteaza incheieturile (cum ar fi culturismul, parkour), evita tigarile, alcoolul si toate obiceiurile proaste.
Acum depinde din ce familie te tragi. Daca ai minioni in familie, sansele tale de a fi inalt sunt mici.

Solutii minune NU exista! Timpul le va rezolva pe toate.

| YoAleXu98 a răspuns (pentru ProAdvice):

Pro iti dadeam si tie funda amandoi ati fost de folos multumes cde ajutor dar nu ma stiu cu funda. credeti-ma sunt nou.

| ProAdvice a răspuns (pentru YoAleXu98):

Nu reprezinta nimic pentru mine funda. Important este sa ne ajutam reciproc happy