| LastNight1324235436 a întrebat:

Heii! Am parul mediu(2-3 cm mai josde umeri,dar este foarte foarte tocat. Tocat la sensul ca toata lumea ma intreaba daca m-am tuns,pentru ca varfurile despicate cad,iar parul meu devine din ce in ce mai scurt. Deci,practic,am mai ramas decat cu "cateva fire de par". M-am gandit sa ma tund,dar imi este foarte foarte frica sa nu imi stea urat. Voi ce ziceti? Sa il tund sau nu? Daca da, vreau sa imi dati niste idei de frizuri. Multmesc anticipat!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la salon, ai nevoie și de niște măști pentru regenerare.
Pa, pa.