| lololalalololala a întrebat:

Heii ce parere aveti despre jucaria/ setul color sic? acela din desene care iti poti increti, ondula sau face suvinte. E adevarat? E bun? Cum anume imi fac acele bucle si cum imi incretesc parul?
Astet pareri de la cei care au avut.

1 răspuns:
| RoșcTa03 a răspuns:

Eu nu am avut, dar cred ca este inselatorie si pentru fete mici cam de 6 -8 ani cam asa dat nu cred ca iti increteste parul si ce mai zice acolo. Daca vrei sa dai bani degeaba ia-l, dar daca stai sa te gandesti nu merita