| myreluca12 a întrebat:

Heii ceau fetelor.kiss deci m-am hotarat sa imi cumpar un ruj si as dori o nuanta de nude dar un nude din acela spre roz adica putin mai deschis nu inchis...idei de rujuri ceva care pot gasi in magazine hipermarketuri, avon, oriflame nu ma luati cu sephora sau alte "masini" straine ca nu stiu.laughing). mersi frumos v-am pupicit pe toate. app FUNDA *** pff bineinteles.laughing

2 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

Mie imi place foarte mult Pink Sunrise de la Avon happy

| justroro a răspuns:

Kiss'N'Go de la Avon.Sunt si nuante mai naturale de nude, roz... Si nici nu e foarte scump.