| Yashmine a întrebat:

Fetelor voi de unde va luati cosmeticele?
Eu m-am saturat de avon, oriflame si toate celelalte, iar din magazine sunt de 2 ori mai scumpe.

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Eu am o mare parte de la Avon, dar am cateva de la Oriflame. Cumpar si din magazine, insa nu dau prea multi bani pe ceva ce nu-mi trebuie cu adevarat. Prefer un machiaj cat mai natural si mai putin strident zilnic, adica pudra, blush, rimel, strugurel, si uneori tus. Am destul de mare incredere in mine sa ies si nemachiata din casa, deci nu pun prea mare pret pe cosmetice.

Multa bafta!

1 răspuns: