| Miiri a întrebat:

Heii! cum as putea sa imi fac parul asa : https://www.google.ro/......ps?/search am farul filat. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bxb_Gabytza_1991 a răspuns:

Eu cred ca te referi la Ombre... Il vopsesti la varfuri cat poti de egal si ar fi mai ok in 3 culori care sa aiba un contrast mare intre ele!

3 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Buna.Daca nu te pot ajuta, sunt baiat nu prea stiu dar cred ca am o idee.Incearca sa iei ondulatorul si as ti-l faci cursiv in ce parti vrei.Sa nu faci intr-un singur loc.Multa bafta:*

| CiocolataCalda a răspuns:

Cred ca te referi la forma, nu la culoare. Iti sectionezi parul pe o parte, si iei o suvita mai groasa de par pe care o ondulezi (cu placa sau ondulatorul) in exterior. "Secretul" e sa iei suvite mai mari de par, nu foarte mici. Sper ca ai inteles la ce m-am referit. Succes. happy

| Miiri explică:

Ma refer la culoare, nu la bucle!