| Odood_Ioana_1999 a întrebat:

Heii, daca continui sa imi iau mustacioara cu benzi nu o sa mai creasca deloc? o.O Funda! happy

Răspuns Câştigător
| NicK93x a răspuns:

Ca si tot parul de pe corp va continua sa creasca din nou happy
exista metode de epilare permanenta cu laser ...cauta pe google sa aflii mai multe

| Odood_Ioana_1999 explică (pentru NicK93x):

Am vazut ca se poate si cu laser happy

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Va creste dar o poti epila cam o data pe luna.

| kiri11 a răspuns:

Metoda "benzilor" este cea mai cunoscuta si buna metoda big grin dacă faci acest lucru de 2 ori pe luna timp de 5-6 luni exista posibilitatea de a-ti creste foarte, foarte greu.

| uzitarG a răspuns:

Probabil o sa creasca, dar mai greu