| ALEXANDRA a întrebat:

Heii! Stiti cum pot sa imi fac parul sa creasca mai repede? L'am tuns de un an si nu a crescut deloc! Heeelp... Mersii.

Răspuns Câştigător
| Casandra88 a răspuns:

Poti incerca uleiul de ricin este foarte bun si pentru caderea parului cat si pentru cresterea lui...Iti poti lua de la farmacie o sticluta eu am dat 8 lei pe ea. poti folosi de 3 ori pe saptamana. Sper ca te-am ajutat si daca vrei mai multe detalii lasa un mesaj. pupici

4 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Nu creşte aşa rapid! Cu maxim 16 cm pe an!

| beatrice9849 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin, aplici cateva picaturi la radacina cu cateva ore inainte sa te speli pe cap si este bun pentru orice tip de par.Gasesti la farmacie sa cumperi sau la plafar si nu costa mai mult de 10 lei.Succes!

| Casandra88 a răspuns:

Hey in legatura cu mesajul pe care mi l-ai trimis daca vrei mai multe detalii trimite-mi adresa ta de internet print-un mesaj ca nu pot sa iti dau mesaje..sorry

| zuzuso a răspuns:

Am auzit ca uleiul de ricin ar fi bun. Si eu vreau sa imi creasca parul.