| bubbi a întrebat:

Heii TPU!

am auzit ca de la placa iti cade parul! straight face

:-s

e adevarat?

mersi!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte adevarat.

Poti folosi placa, insa nu in exces si intotdeauna pe parul uscat. Cum tehnologia a avansat, gasesti acum si placi profesionale, chiar si pentru parul ud.

Asa ca nu-ti fie teama, in niciun caz nu vei cheli daca respecti instructiunile.

In speranta ca ti-am putut fi de folos.

7 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Da

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Prima data cand mi-am dat cu placa la par a fost la 12 ani si incepuse sa imi cada parul de atunci nu m-am mai dat pana acum 1 saptamana de 1 saptamana ma dau cu ia din 2 in 2 zile si nu imi cade... dar nu cred ca iti face bine...

| Deutsa56 a răspuns:

DA e adv.

| Deutsa56 a răspuns:

Iti arde parullaughing

| Eusunteu a răspuns:

Da este adevarat
Dar mai mult ti-l vei arde
Apoi va cadeabig grin

| Alina0491 a răspuns:

Da, este adevarat sad. Acum depinde si de firul de par

| Nycole_7092 a răspuns:

Da.este adevarat.pentru ca placa de par iti arde parul.si depinde si de tipul de par. daca este mai subtire.sigur va pica mult.asa ca incearca sa nu'ti intinzi ff des parul cu placa.winkingwinkingsper ca ti'a fost de folos raspunsul meu:*:*