| Alexandra0Aly a întrebat:

Heii! Nu stiti cumva, de la cancer iti cade parul? Sau doar de la leucemie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Parul iti cade in urma tratamentului cu citostatice.Acest tratament este pentru bolnavii de cancer.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La nici una dintre ele. Doar daca faci chimioterapie sau radioterapie iti cade parul

| mona a răspuns:

Iti cade si de la cancer si de la leucemie

| Azµre a răspuns:

Da, de la citostatice.

| Cuniska a răspuns:

Dar si de la leucemie