| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Am si eu nevoie de niste nume de fonduri de ten mat care sa acopere ff bine, de ex eu folosesc Matte control foundation de la Oriflame si acopera destul de bine dar vreau si altele happy ceva idei?batting eyelashes

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți să-l folosești și pe cel de la Federico Mahora, merită.
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Iti recomand fondurile de ten de la Bourjois, pe mine nu m`au dezamagit niciodata.

| BeatriceBiaa a răspuns:

Fondul de ten de la Giordani e ft bun smug

| alexaalexandraa a răspuns:

Ivatherm, il folosesc eu, e foarte bun. Special pentru ten sensibil.

| liii a răspuns:

VicHi normaderm, e special pentru tenul cu probleme, si are o acoperore foarte buna.

| FlorentinaC a răspuns:

Uite aici top 7 cele mai bune fonduri de ten pentru fiecare tip de ten plus pret si alte informatii. http://www.divahair.ro/......uri_de_ten

| Dixxie_9760 a răspuns:

Seventeen e foarte, foarte bun