| ƛƝƖƦƇ a întrebat:

Heii TPU!(Dau funda). am si eu o intrebare mai ciudata :]]. Deci vreau sa merg la salon sa ma pensez. Totusi imi e frica ca nu o sa iasa forma pe care o doresc...deci intrebarea este: poti sa alegi forma de pe vreun catalog, cv? Fara critici, va rog.(P.S: stiu ca e o intrebare aiurea).

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Poti gasi forma dorita pe net, imprimi pe o foaie si ii arati fetei cum sa te faca. Clientul nostru, stapanul nostru. Ea poate veni cu sfaturi, dar daca tu alegi un anume mod, asa va face.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te orientezi si dupa forma fetei: daca ai fata rotunda se potrivesc sparcenele acelea unghiulare daca o ai alunginta se potrivesc cele ovale