| Tedybear a întrebat:

am nevoie sa o dieta de slabit foarte repede, nu vreau sa ma luati cu dietele nu sunt bune sau cu exercitile fizice(stiu ca pare penibil) si daca imi dati diete vreau sa-mi spuneti cat slabesc si in cat timp. Dau funda, multumesc!:*

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cu dieta si fara efort fizic rolling on the floor

Ce amuzant esti laughing

| SerafimHD a răspuns:

Nu mai baga in tine KFC nu exista MCdonald nici atat! Tu nu esti grasa nici supraponderala ci e de vina oblinda sparge-o! Asta e psihologia acum ca sa nu mai fii plinuta du-te la fitness!

| negat1ve a răspuns:

Ce diete? Ce regim? Exercitii fizice? Incearca programul asta : mananci doar 2 mese pe zi, incearca in intervalul 11:00-19:00 si consuma foarte multe lichide, 2L-2, 5L apa! Intr-o luna ar cam trebui sa slabesti intre 5-10kg depinde si de corpul tau si cum reactioneaza la aceast program. Si inca ceva... dulciurile. Incearca sa nu mananci deloc! Daca totusi nu te poti abtine doar duminica iei cate o gustare dar nu exagera. Totusi, nu promit ca va da roade 100% dar merita incercat, plus ca nu mi se pare ceva extenuant sau greu de facutwinking

| Tedybear explică:

Nu prea mananc dulciuri(pentru ca nu-mi placwinking iar KFC si Mc, sa stii ca nu prea-mi place mancarea aceea.