| AnnaS123asd a întrebat:

As vrea sa slabesc la picioare. le am putin cam groase, asa mi se pare mie (ceilalti zic ca nu )
Dar eu vreau sa le am mai subtiri pentru a ma simti bine in pielea mea.:-D
Deci intrebare este : cum slabesc la picioare? sad
Ce exercitii sa fac?
Funda.

Răspuns Câştigător
| nBlade a răspuns:

Sa mori tu? da ce face/ ti le baga la apa? 'specialisto". tatica daca vrei sfaturi cauta-ma pe aici si scrie-mi pe pagina mea.si trimite o poza cu picioarele la dnd.hlevents@gmail.com

1 răspuns:
| CoraPersefone a răspuns:

KANGOO JUMPS! eu practic de un an acest sport! garantat iti subtiaza picioarele si celulita dispare...si e si distractiv! il recomand tuturor celor care vor sa aiba picoare frumoase, si un corp armonios! succes!

| nBlade a răspuns (pentru CoraPersefone):

Sa mori tu? da ce face/ ti le baga la apa? 'specialisto". tatica daca vrei sfaturi cauta-ma pe aici si scrie-mi pe pagina mea.si trimite o poza cu picioarele la dnd.hlevents@gmail.com