| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU! Ce culoare imi recomandati pentru costumul de baie? (intrebare pentru fete big grin )

Răspuns Câştigător
| N0NameForY0u a răspuns:

Ceva cat mai tropical.Depinde si de gusturile tale. Daca esti o fata mai vesela ar merge un albastru, turcoaz, moz...etc.(culori mai deschise si specifice marii.)

17 răspunsuri:
| Valenttina a răspuns:

Pai depinde de pielea ta. Daca nu esti bronzata, si mergi undeva la plaja costumul ideal ar fi unul portocaliu. Daca esti bronzata putin ia-ti unul roz, va scoate in evidenta pielea, iar daca esti bronzata atunci ta-ti unul negru. Oricum noi stim, negrul ne avantajeaza silueta nu-i asa fetelor kiss?

| unknownn a răspuns:

Pai da cum intrebare pentru fete, fetele se uita la tine sau baietiihappy?

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

rolling on the floor
Pai fetele stiu mai bine tongue

| unknownn a răspuns:

Verde sau mov tongue

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Mov!

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Sexy!
:X:X

| DaNaDoT a răspuns:

Eu le prefer pe cele negre, deoarece iti dau un plus la bronz si te si ajuta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu am doar trei costume, in nuante individuale: Unul rosu aprins, altul alb si altul cafeniu (bej). Eu culorile astea le prefer. Depinde in ce te simti tu in largul tău, ce culori te caracterizeaza. Mie nu-mi mai place negrul, eu bronzată tare, costumul negru...nu dă bine, sincer!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am văzut la ştrand că se poartă costumele de baie din 2 piese şi care se pot purta pe ambele feţe. Uite aici despre ce vorbesc:

http://www.2chic.ro/wp-content/uploads/2011/06/43.jpg

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna! Pai roz, violet pentru ca sincera sa fiu sunt culorile mele preferate...laughing

| Adryanna2000 a răspuns:

Costume de baie - Modă pentru plajă şi ştrand | bonprixro.eu
Te poti orienta dupa site-ul asta.

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

Eu zic ca un fel de roz bombon daca esti bruneta, daca esti blonda rosu, daca esti roscata ti s-ar potrivi negru cu argintiu...Si negru nu e bun pentru ca negru atrage soarele. Funda:X

| JustDoIT11 a răspuns:

Si eu m-am interesat ce culori sunt la moda anul asta pentru costume de baie si, sincer, mai peste tot am gasit ca se poarta body-urile (adica costumele de baie dintr-o piesa) fara bretele, din doua culori, alb si bleu-marin, cu modelul "marinar". http://www.garbo.ro/......rize.html. ceva de genul am si eu si sa stii ca toata lumea se uita la mine! :))

| SinceofMettal a răspuns:

Pai gandeste-te ce culoare te avantajeaza si iti place mult si cumpara

| plusvminus a răspuns:

Iti poti cumpara unul galben-verde...acum depinde ce gusturi ai
app:unele foarte simpatice se gasesc in incinta magazinului CARREFOUR