| CocoG a întrebat:

Hello TPU spuneti-mi si mie cu ce vopsea sa ma fac peste roscat ca sa imi iasa un portocaliu cat mai deschis?

Răspuns Câştigător
| YukiChan a răspuns:

Simplu. Cu decolorant. Pentru ca ai avut parul roscat inainte, lasi decolorantul sa actioneze doar vreun sfert de ora, si iti va iesi exact portocaliul pe care ti-l doresti. big grin Multa bafta, si sa stii ca si eu am suvite portocalii si arata foarte bine big grin funda?

| CocoG explică (pentru YukiChan):

Arigatou gozaimashita Yuki Sama ^^

| YukiChan a răspuns (pentru CocoG):

Doitashimashite Coco-chan ^^ big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu cred ca merge cu blond, ca stiu pe cineva care a facut invers. A dat peste blond cu roscat si a iesit portocaliu.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Cu blond, findca aceasta culoare iti mai deschide culoare ta de roscat si o sa tio mai deschid, si sa nu crezi ca se va face roz, findca galben cu roz iti iese portocaliu, mai deschis.