| anonim_4396 a întrebat:

Help îmi care cade parul fff mult ceva naturist sau nu știu ceva pana nu rămân chealacrying

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Intra pe avoncosmetics.ro,sau uita-te pe un catalog sunt multe produse pentru.caderea parului, si daca nu vrei ceva de genu, incearca mereu in tympul dusului sa aplici putyn ukei de masline la radacina, iar apoi clateste-te din abindenta. Sau daca nu incearca cu ulei de ricin, dai putyn la radacina si clatesty.

10 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Cumpara de la plafar tinctura de ardei iute. Face minuni. iti creste parul 4 cm pe luna si dupa 2 utilizari nu; ti mai cade deloc. costa 5 lei sticlutza.

| 31957319 a răspuns:

Mai bine ai merge sa faci un contol medical.
Nu te lua dupa toti medicii de pe acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parul iti cade si pe baza de streswinking. Trebuie sa iti inlaturi problemele si dupa sa le tratezi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ulei de ricin sau un consul dermatologic.
Poate avea efectul stresului, lipsa de vitamine din organism, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu exageram faza cu chelia am pus-o ca o exagerare nu e nici chiar asa doar ca îmi cade fff mult înainte aveam un par de invidiat fff mult și lung și frumos dar acum a început sa îmi cada nu mai e cum era vrea sa am parul din-nainte des și sănătos. De stres nu pot scăpa am observat ca și asta provoaca căderea. vrea o reteta naturala făcuta în casa care sa mi-l întărească

Răspuns utilizator avertizat
| Raluuu17 a răspuns:

Spalate cu revitalift...sau du-te la farmacie si intreaba acolo