| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Mai, care din voi stie un tratament pentru caderea parului? Imi cade foarte mult parul si nu stiu ce sa fac, imi e frica sa nu raman chealalaughing))plzz, am nevoie de un sfat repede.:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Te inteleg perfect. In ultimul an am pierdut cred ca aproape de jumatate din par. Am incercat o multime de tratamente. Unul singur a reusit sa-mi mai stopeze caderea parului, e de la gerovital plant, o sticluta maro si printre ingrediente contine si petroleum. Mi-am facut tratamentul 4 luni, o data pe saptamana si abia acum se simt efectele. In timpul tratamentului imi cadea destul de mult dar nu am renuntat. Tind sa cred ca totusi a dat rezultate. Poti incerca, nu e scump, costa 14 lei sticluta si iti ajunge o luna.(imi dadeam si pe lungimea parului si il am destul de lung) Pupic!

2 răspunsuri:
| IrisMov a răspuns:

Ulei de ricin.

| AmeliaEisenhower a răspuns:

Ulei de ricin