| BlueEyes a întrebat:

Help! M'am tuns de curand si nu imi place deloc cum imi sta! Inainte il avem cam asa :
http://www.google.es/......tp?/imgres r:8, s:59&biw=1280&bih=699

si acum arata cam asa:
http://www.google.es/......tp?/imgres r:13, s:60&biw=1280&bih=699

:((. Trebuia sa imi ia putin din varfuri si proasta aia mi-a distrus parul. Nici macar nu mai vine asa ...cu mai mult volum sus si din ce in ce mai putin pana la varfuri. E drept si sta urat. Ce as putea face sa il am ca inainte, acceasi forma? Nu mai indraznesc sa ma duc sa ma tund, deja e prea scurt :(. Nu pot decat sa ma conformez si sa astept sa creasca? Si creste si foarte incet... Daca aveti careva vreo idee ce as putea face please help :*

Răspuns Câştigător
| EaNuStieTot a răspuns:

Ai putea gasi si niste avantage la noua freza dr doar tu o vezi aa urata doar petru cati pare rau dupa parul tau
dr incearca sai dai tu putin volum di sa incerci tot feluri de coafuri sunt sigura ca vei gasi dr gandeste-te cati place sau daca nu poti gasi tu o metoda du-te la un coafor si sp sa te aranjeze si apoi vei vedea ca iti va sta bine si vei incerca sa til aranjezi si tu asa cum ti la aranjat la coafor